Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.04.2011 15:46:28 

Auto moto inzerce  ZDARMA

Prověření aut

 

 

Znáte původ svého ojetého vozidla?
 
Nechejte si prověřit původ svého ojetého vozidla na www.cebia.cz . Je totiž známo mnoho případů, kdy byl majiteli staršího vozu při namátkové kontrole strážci pořádku nebo na hranicích vůz odebrán a putoval ke svému původnímu vlastníkovi a dotyčnému zbyly pouze oči pro pláč. Této nadmíru nepříjemné situaci se dá lehce předejít, pokud si necháte vozidlo před koupí prověřit v systému OCIS.
 
 
Samotné prověření původu vozidla spočívá v následujících krocích
1. Zákazník zašle kopii TP prověřovaného vozidla.

2. Prověření vozidla bude provedeno až po zaplacení prověrky

3. Konkrétní postup realizace prověrky je nejlépe dohodnout telefonicky.

4. Údaje o vozidle jsou pak prostřednictvím mezinárodní informační sítě předány zahraničním partnerům, kteří provedou detailní prověrku údajů    o  vozidle v jim dostupných informačních systémech. Došlé údaje jsou analyzovány a zákazníkovi je předloženo celkové odborně vytvořené osvědčení.
 
Cebia při prověřování vozidla zjistí
  • zda jsou údaje o vozidle evidovány v informačním systému odcizených vozidel daného státu
  • zda bylo dané vozidlo v daném státě registrováno a zda mu byla přidělena RZ případně jaká (tím se značně rozšiřuje množství údajů o vozidle a dá se tak prakticky stoprocentně zjistit jeho původ)
  • zda nebylo vozidlo vyřazeno z provozu z důvodu totální havárie
  • zda není stále v některé zemi registrováno (může se jednat o tzv. „dvojče“ – tj. markanty byly použity na jiné, třeba odcizené vozidlo)
V naprosté většině případů obdrží zákazník zcela jasné vyhodnocení svého dotazu. Vždy je mu vystaveno Osvědčení, které může použít např. při pozdějším prodeji vozidla v autobazaru, zpětném leasingu, případně jeho pojištění.
Auto si můžete prověřit na -  www.cebia.cz

Druhá firma která provádí prověřování aut je
TOPlist